live
Новини » Суспільство

Нові технології: Samsung анонсував появу дисплея, якого не неможливо розбити

Фото: samsung.com

Компанія Samsung оголосила про успішні випробування нового дисплея, якого практично неможливо розбити. Розробники стверджують, що цей дисплей з’явиться не тільки в смартфонах, але і в інших пристроях.

У заяві йдеться, що замість скла, яке зазвичай використовують при виробництві дисплеїв, інженери Samsung сконструювали «укріплене пластикове покриття», пише naked-science.

«Захисне пластикове покриття ідеально підходить для портативних електронних пристроїв не тільки тому, що воно не розбивається, а й з-за його особливих властивостей: легкості, прозорості та твердості, що робить його схожим скло», – пояснив генеральний менеджер комунікаційної служби Хойунг Кім (Hojung Kim).

Випробування дисплея проводила компанія Underwriters Laboratories. За її інформацією, винахід пройшов перевірку по військовим стандартам, встановленим Міністерством оборони США. Дисплей не постраждав при падінні з висот: 1,2 метра і 1,8 метра, а також при підвищенні температури до 71 градуса Цельсія і зниження до мінус 32 градусів Цельсія.

У Samsung планують використовувати новий дисплей в майбутніх смартфонах, портативних ігрових консолях, військових пристроях і в автомобільних комп’ютерах.

Loading...