Новини » Львів 26 липня, 2018, 17:44
На вул. Північній у Львові лежать гори сміття, – ЛМР

На перевантажувальній станції, що на вул. Північній у Залізничному районі Львова, досі зберігаються накопичені відходи. Місто неодноразово скеровувало листи перевізникам та ЛОДА, якій за ухвалою ЛМР делеговано повноваження зі збору, вивезення та захоронення ТПВ, щодо необхідності термінового приведення земельної ділянки до задовільних санітарних норм та недопущення складування і тривалого зберігання тут відходів.

Як повідомили в департаменті з питань поводження з відходами ЛМР, від початку року скеровано 12 відповідних звернень у ЛОДА та ще 10 – перевізникам, передає прес-служба ЛМР.

За словами в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Сергія Сала, на сьогодні кількість твердих побутових відходів на вул. Північній дещо зменшилась, однак повністю територію досі не очистили.

«Ми проводимо регулярні обстеження цієї ділянки щодо кількості перенакопичених відходів. За результатами обстежень, постійно скеровуємо листи до перевізників, які здійснюють перевантаження ТПВ на цій території, а саме ТзОВ «АВЕ-Львів» і ТзОВ «Санком-Львів», та інформуємо облдержадміністрацію. У своїх листах ми наголошуємо на необхідності термінового приведення земельної ділянки до відповідних санітарних норм та недопущення складування і тривалого зберігання відходів, оскільки, внаслідок тривалого зберігання, відбуваються процеси гниття, виникає неприємний запах», – зазначив Сергій Сало.

Посадовець також додав, що останні листи спричинені, зокрема, і зверненням до Львівської міської ради від Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, оскільки вказана земельна ділянка і відходи розміщені по осі злету і посадки літаків, що суперечить Повітряному Кодексу і створює небезпеку для руху повітряних суден.

У ЛМР нагадують, що з липня 2017 року Львівській ОДА передали функції з управління твердими побутовими відходами. Відтак, за збір, вивезення і захоронення сміття місто щороку сплачує ЛОДА 300 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 11:00 :35