Новини » Львів

Ромчик, що пережив пересадку печінки, зупинку дихання і кому, потребує негайної поїздки до Польщі

Фото: facebook.com/lipska.nataliya

Благодійний фонд «Крила надії» розпочав збір коштів для Ромчика Роїка – мужнього хлопчика, який пережив пересадку печінки, зупинку дихання, і почав йти на покращення після коми. Через тиждень на хлопчика чекають у польській клініці, де робили трансплантацію печінки, щоб обрати стратегію подальшого лікування. До понеділка волонтери сподіваються зібрати 54 тис. грн, або ж госпіталізацію Ромчика скасують.

«Скільки біди може випасти на долю однієї дитини? За спиною у Ромчика складний діагноз при народженні, пересадка печінки від мами, зупинка дихання, кома, після якої безжальне – «змиріться, в нього не працює мозок, на енцефалограмі пряма лінія, вибачте, нічого не можна зробити». І ніби все. І прірва. Але мама хлопчика не вірила, мама не здавалася, відчайдушно боролася за найменше покращення, хапалася за соломинку, випробовувала всі доступні і недоступні методи, і ось диво відбулося! На останньому обстеженні здивований лікар сказав «є активність в лобній частині мозку». Такого не буває. Не знаю, що ви робили, але це треба продовжувати. Мама Оля і маленький Ромчик готові продовжувати, але за роки по лікарнях всі доступні ресурси родини вичерпані і платити за подальше лікування і реабілітацію просто нема чим», – розповіла історію мужнього Ромчика волонтерка та засновниця фонду «Крила надії» Наталія Ліпська.

До понеділка фонд має сплатити 54280 грн, аби відправити Ромчика Роїка до Польщі.

Допомогти хлопчику, що не здається, можна, перерахувавши кошти на рахунок фонду: 5169 3305 1136 7333. У призначенні платежу слід вказати «для Ромчика».

Звіт фонду за збір та використання коштів можна відстежувати тут.Loading...