Новини » Львів 26 липня, 2018, 9:36
Кількість спроб незаконного перетину кордону на Львівщині зросла удвічі, – ДПСУ

Прикордонники Мостиського загону (Львівщина), підсумувавши підсумки результатів охорони державного кордону та інших аспектів оперативно-службової діяльності у першому півріччі 2018-го, наголосили на суттєвому зростанні (майже вдвічі) кількості спроб незаконного перетинання державного кордону України – у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомив сьогодні, 26 липня, власкорові IA ZIK речник Мостиського прикордонного загону Іван Галкін.

З його слів, за півроку прикордонники Мостиського загону затримали 94 порушників кордону, також під час прикордонного контролю в пунктах пропуску виявлено два підроблених, шість чужих та 148 недійсних паспортних документи. Під час оглядової роботи виявлено 81 одиницю зброї, 14 викрадених транспортних засобів та товарів на суму майже 3 млн гривень. На правопорушників складено 1135 адміністративних протоколів та накладено штрафів на суму понад 1,3 млн гривень. Кордон у пунктах пропуску на ділянці відповідальності перетнули понад 4,8 млн подорожніх та 1,32 млн транспортних засобів.

«За напрямком роботи з персоналом впродовж першого півріччя 2018-го визначено завдання на збереження життя та здоров’я підлеглих, попередження втягування військовослужбовців у протиправну діяльність та забезпечення належних умов служби та побуту прикордонників. Оцінено відмінну роботу відділів тилового та інженерно-технічного забезпечення прикордонного загону, зокрема, заходи щодо облаштування службових приміщень відділу управління службою штабу, із забезпечення побуту військовослужбовців у підрозділах на кордоні, інженерне облаштування державного кордону та утримання автотехніки.

Підсумовуючи, начальник прикордонного загону полковник Ігор Говорущак високо оцінив внесок підлеглих у справу охорони кордону та заслужену лідируючу позицію прикордонного загону серед органів охорони кордону Західного регіонального управління, а також зазначив, що роботи в колективу загону ще вдосталь і збавляти оберти не на часі.

Додамо, що впродовж останніх двох днів на базі Мостиського прикордонного загону було проведено навчально-методичний збір керівництва органів охорони кордону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України та виїзну колегію регіонального управління за підсумками роботи у першому півріччі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 08:55 :40