четвер, 26 липня, 2018, 20:36 Події
Фейгін отримав від Сущенка заяву до суду

Марк Фейгін, який захищає українського журналіста Романа Сущенка, побував у свого підзахисного і узяв у нього заяву, в якій Сущенко дає оцінку вирішення Адвокатської палати Москви про позбавлення Фейгіна статусу адвоката.

Про це захисник розповів Укрінформу.

«Сьогодні мені нарешті вдалося відвідати Романа Сущенка в Лефортово. І він написав заяву в Хамовнічеський районний суд, що розглядає (31 липня – ред.) мій позов до адвокатської палати міста Москви з приводу позбавлення мене статусу. Роман Володимирович оцінив дане рішення як необгрунтоване, незаконне і безпосередньо пов’язане із захистом самого Сущенка. Вважаю, що ця заява матиме важливе значення під час розгляду в ЄСПЛ справи про позбавлення мене статусу», – сказав Фейгін.

Він також висловив надію, що в ЄСПЛ його позов буде задоволений, після чого можна буде розраховувати на моральні і матеріальні компенсації від російської сторони. Проте, перед тим, як подавати позов на адвокатську палату міста Москви до Європейського суду з прав людини, Фейгіну потрібно пройти ще три інстанції оскарження в російських судах. «Але я не сумніваюся, що у всіх апеляціях на позбавлення адвокатського статусу в Росії мені відмовлять, тому що тут суду немає», – резюмував захисник.

Як повідомлялося, російського юриста Марка Фейгіна, який захищає журналіста Укрінформу Романа Сущенка, 24 квітня на раді Адвокатської палати Москви позбавили статусу адвоката. 14 травня Фейгін повідомив, що подав у Хамовнічеський суд Москви позов на Адвокатську палату Москви. 5 липня в Хамовнічеському суді Москви пройшовйого розгляд, засідання суду перенесено на 31 липня.

Раніше Фейгін захищав українських політв’язнів Надію Савченко, Мустафу Джемілєва, Ільмі Умерова. Після позбавлення статусу до процесу у справі незаконного затриманого в РФ українського журналіста Романа Сущенка він допущений як громадський захисник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 04:21 :05