Новини » Політика 26 липня, 2018, 18:11
Експерт Центру протидії корупції здивувалася поясненням Холодницького
ZIK
ZIK

Засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, на якому за висновками розгляду дисциплінарної скарги щодо керівника САП Назара Холодницького йому винесли догану, виглядало так, ніби КДКП грає за заздалегідь підготовленим сценарієм.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила експерт Центру протидії корупції Анастасія Красносільська.

Гостя програми, коментуючи винесення керівнику САП Назару Холодницькому догани, зауважила, що притягнення до відповідальності у такому вигляді означає, що Холодницького фактично залишили непокараним.

«Тому що доповідач КДКП чітко сказав – у його діях є грубе порушення, і таке грубе порушення, за законом про прокуратуру, тягне на визнання неможливості перебування Холодницького далі на посаді. Однак він на посаді залишається», – зазначила Анастасія Красносільська.

Експерт Центру протидії корупції, яка сьогодні була присутня на засіданні Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, зауважила, що виглядало на те, що КДКП грає за заздалегідь підготовленим сценарієм.

«Був зачитаний висновок. Я нагадаю, це висновок, який вже «гуляв» просторами Інтернету. Його читали півтори години. Після цього вся розмова із Ситником, який, у тому числі, подавав скаргу, вся розмова із Холодницьким тривала хвилин, можливо, 15-20, і вже за 20 хвилин ми мали рішення», – зазначила Анастасія Красносільська.

З її слів, питання до директора НАБУ Артема Ситника були значно жорсткішими, аніж питання до Холодницького: «Виглядало так, наче Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія допитує там Ситника, а не Холодницького».

Артема Ситника зокрема запитували про те, як він доведе тиск на детективів, натомість Назар Холодницький, як зауважила експерт ЦПК, «давав сміховинні пояснення, начебто він зі своїм другом паном Кафтою, забудовником «Акварелей»…, намагався встановити психологічний контакт». Анастасія Красносільська додала, що очільнику САП охоронці робили «коридор», щоб він не перетинався із активістами.

Нагадаємо, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів оголосила висновки розгляду дисциплінарної скарги щодо Назара Холодницького. Керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури винесли догану.

Дисциплінарні скарги щодо керівника САП Назара Холодницького до КДКП скерували НАБУ та ГПУ.

У березні стало відомо, що НАБУ і ГПУ кілька тижнів прослуховували кабінет антикорупційного прокурора Назара Холодницького. Прихована записувальна апаратура була прикріплена до великого акваріуму біля стола прокурора.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 02:18 :28