Новини » Політика 25 липня, 2018, 18:10
Як два слова Гройсмана зруйнували «опозиційність» Ляшка, – пояснив Дмитро Співак
ZIK
ZIK

До того часу, поки виборець буде вірити подібним політикам-клоунам, як Олег Ляшко, країна постійно наступатиме на ті самі граблі.

На цьому наголосив політик Дмитро Співак в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, напередодні лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко зателефонував Прем’єр-міністру України Володимирові Гройсману в прямому ефірі на одному з телеканалів. Політик запитував у прем’єра, чому затримується виплата пенсій.

«Зараз я хочу розвіяти усі міфи. Вчора «головний опозиціонер країни», тобто Олег Ляшко, приїхав на один із телеканалів трьома автомобілями. Поряд із ним було шість охоронців. Олег Валерійович у студії в притаманній йому манері зателефонував до Прем’єр-міністра.

А Володимир Гройсман, не знаючи, що це відбувається в прямому ефірі, відповідає на дзвінок «головного опозиціонера» чомусь зовсім неофіційно: «Прівєт, дарагой!». Простою мовою це називається «спалили хату», тобто вся країна побачила справжню ціну всім обіцянкам Олега Ляшка», – наголосив Співак.

На думку політичного діяча, після такого ще більше людей зрозуміли місце лідера Радикальної партії свого імені в системі координат української влади. Відтак, міркує Дмитро Співак, про жодну опозиційність Ляшка не йдеться.

«Якщо ми прослідкуємо всі голосування найбільш «непідкупної» фракції в парламенті, то побачимо, що вона завжди робить тільки те, що потрібно владі.

Отож сучасна українська політика поступово, з кожним роком, перетворюється на дуже провінційний театр. І до того часу, поки виборець буде вірити таким політикам-клоунам, країна постійно наступатиме на ті ж граблі», – констатував Дмитро Співак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 20:39 :02