Новини » Політика 25 липня, 2018, 22:57
Валентин Бушанський вважає, що Ляшко розколює протестний електорат
ZIK
ZIK

Щоб протестний електорат не об’єднався і не скинув Порошенка та наближених до нього людей, цей електорат потрібно розколювати. От для цього з’являється Ляшко, який бере гроші з рук Порошенка та якому інколи дозволяють публічно критикувати Гройсмана. Публічну критику Гройсмана показують по телеканалах, це тиражують. Таким чином Ляшко забирає частину протестного електорату і розколює його.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив політолог Валентин Бушанський.

Гість програми, коментуючи питання глядача щодо Ляшка-президента, наголосив, що лідера Радикальної партії не потрібно сприймати серйозно.

«Ляшко – це політик другого ешелону. Це спойлер. Ляшко – це копія Рабіновича. Тільки Рабінович працює на міських божевільних, а Ляшко працює на сільських божевільних. Рівень дискусії Рабіновича – на лавочці біля будинку. Він розказує, що треба зробити так, щоб людям було добре. Ніхто не проти, але ми повинні пам’ятати, що добре зробить він тільки собі. За радянських часів він сидів у в’язниці за махінації, за те, що він обманював людей. Він – «халамідник». Ляшко такий самий», – наголосив Валентин Бушанський.

Політолог додав, що всі витівки Ляшка з коровами – нісенітниця, адже він і гадки немає, як живуть люди в українських селах.

«Хіба він має уявлення про те, як люди в селі заробляють гроші? Як вони працюють, починаючи зранку і аж поки сонце не сяде? Хіба він знає, як люди в селі заробляють копійки? Не знає і знати не хоче! Але він розказує, як він усіх нас любить і що треба зробити так, щоб усім було добре», – зазначив Бушанський.

З його слів, Ляшко – це спойлер, який повинен розколоти протестний електорат, щоб не скинули Порошенка з посади.

«Щоб протестний електорат не об’єднався і не скинув Порошенка та наближених до нього людей, цей електорат потрібно розколювати. От для цього з’являється Рабінович. З’являється і Ляшко, який бере гроші з рук Петра Порошенка та якому інколи дозволяють публічно критикувати пана Гройсмана. Публічну критику Гройсмана показують по телеканалах, це тиражують. Таким чином Ляшко забирає ще частину протестного електорату і розколює цей протестний електорат. І в кінцевому результаті протестний електорат повністю поляризується, розділиться на одиниці, перестане бути єдиною силою, і цими людьми можна буде маніпулювати та робити що завгодно. Ось у чому сенс таких людей, як Ляшко і Рабінович», – підкреслив Бушанський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 17:18 :59