середа, 25 липня, 2018, 9:07 блоги Політика
Снився мені Путін…і говорив я з ним українською
Юрій Мартинович
репортер, оператор, письменник

Снився мені Володимир Путін…Ого.. І говорив я з ним українською! Ще більше ОГоГо.

Це була якась зустріч царської еліти: депутати, міністри і всяке таке. Біля вікна, як вчитель у класі, сидів він, – незмінний цар Росії. Біля дошки нас було троє українських політиків. Ми слухали, як ці базарники кукурікають те саме. Двоє моїх колег втомилися чекати і пішли. Я залишився один. Піт почав мене пробирати, стало незатишно. Раптом, коли якийсь мажорний грубасик закінчив говорити, я підняв руку, щоб сказати те, що мав сказати. Путін махнув головою. Я відкрив був рота, але прокинувся. Четверта ранку. Страшно певно стало. Та коли знову заснув, то напівсон продовжився.

– Дякую за слово, – мовив я. – Говоритиму з вами українською – мовою, яку багато із вас знає, та не визнає цього. Не сумніваюся у тому, що багато ваших батьків, дідів та прадідів були українцями. До того ж, мільйон українців живе у Росії, а значить – це мова національної меншини. Я хотів сказати вам те, що неможливо жити у мирі, коли немає взаємоповаги перед минулим та традицією, коли один не визнає самостійності іншого і прагне керувати хатою сусіда, коли постійно хоче загарбати шматок чужого поля, висаджуючи там свою городину і запускаючи туди своїх колорадських жуків…

І бла-бла-бла…

Коротше, щось таке я у сні сам собі говорив, хотів сказати «Слава Україні», але, враховуючи всі ті шкрябучі погляди, які на мене дивилися, то замінив фразу на філософський вислів «Acta non verba». Я не дочекався якогось розчулення сердець, Путін не заговорив українською, але свою місію я зробив і зміг з легким серцем поринути у новий сон. А там була корова, яку мені треба було випасати. Та вона була, як та коза, бо втікала від мене, ще й колючі роги мала. У підсумку, вона загубилася у полі, а я сів на яму, яка виявилася місцем, де колись впав метеорит. Почав рити і знайшов там його, той древній метеорит. Він світився, радіаційний певно був. Вже думав, що стану яким «Спайдерменом», та платівка сну знову змінилася. І так цілу ніч... Ті сни, загубитися у них можна! Але до чого тут Путін? Не знаю, якийсь неошевченківський «Сон».

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 00:57 :10