Якщо впаде Україна, за кілька годин впаде Польща. А за нею і вся Європа!

Ганна Гопко
Ганна Гопко Громадський діяч і журналіст, народний депутат України VIII скликання, голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах
Фото: УНІАН

Ми маємо справу із cелективним підходом до історії: ми – святі, а ви – злочинці! Але хто спонукав «злочинців» братися за зброю? Хто принижував народ, який озлоблений під час війни захищав себе?

Не можна служити Богові та мамоні водночас. Згадаймо Нагірну проповідь Христа.

Мамона – це і хитре ситуативне політиканство, вигідне конкретній партії чи кільком мізерним особистостям, які принижують власний та сусідній народи; зусилля попередніх президентів як Лех Качинський та найбільшого морального авторитету ХХ сторіччя Святійшого Івана Павла ІІ. Саме Іван Павло ІІ говорив про Україну: улюблений народ мій!

Волинську трагедію за великим рахунком інспірували німецьке гестапо та сталінське НКВД.

Хто підставив Польщу зараз? Відомий юрист стародавнього Риму Лонгін Равілла висловився так: «Якщо ви хочете довідатися, хто є злочинець, поставте питання – кому це вигідно?»

Це якраз вигідно ворогам Польщі та України! Нарешті вони добилися свого: вбили клин між нами, коли намітилося взаєморозуміння співпраці в ім’я Європи націй та відродження християнської віри прощення та пробачення і сповідування давнього принципу: За вашу і нашу Свободу!!

В ім’я тимчасової політичної вигоди Сейм зневажив цілісну істину, яка полягає в тому, що серед народів нема ієрархії!

Колись Польща і Росія спільно ділили Україну! Тепер доля обох держав залежить від того, якою буде Україна!

Без України Росія третьорозрядний гравець на шахівниці світу, а якщо впаде Україна, за кілька годин впаде Польща.. А за нею і вся Європа!

Панове, вчімося в історії! Єжи Гедройц, знаменитий поляк, видавець журналу «Культура» в Парижі переконливо довів: у Польщі нема жодної перспективи без існування незалежних України, Білорусі та Литви!

Що ми лишаємо після себе: повагу чи прокляття? Зло саморозвінчується. І на наших очах це робить. Німецький філософ-ідеаліст ще в ХІХ ст. Фрідріх Шеллінг на питання: чому так повільно здійснюється прогрес у світі? Відповів: «Це входить у задум Бога. Все повинно розвиватися добровільно. І зло неодмінно мусить саморозвінчатися. І тоді воно неодмінно або перетворюється в добро, або опиняється у проваллі».

Є над чим замислитися. Ми, українці, оптимістично дивимося на перспективу людства. Чому? Якщо Бог з нами, то хто може бути проти нас?Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...