Новини » Економіка 24 липня, 2018, 13:05
В Україні стартує «мала» приватизація: на продаж виставлено перші 18 підприємств
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Перші 18 державних підприємств, які не мають стратегічного значення для держави, зареєстрували у системі «Prozorro.Продажі», через яку буде здійснюватись їхня приватизація.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідання офісу ProZorro в Києві, передає Урядовий портал.

«Споконвіку було як: тримали об’єкти, не стратегічні для економіки, аби якось колись щось там прикупити чи продати. Змінюємо це, ламаємо стару систему і максимально все заводимо в ProZorro. Будь-який підприємець побачить, що продається, і купить собі потрібне приміщення, якийсь об’єкт – без знайомства з керівництвом району чи області», – заявив Прем’єр.

Глава уряду наголосив, що ефективний продаж активів – це велика допомога для малого й середнього бізнесу, а отже – це розвиток територій і розвиток економіки.

«Хай продажі починаються з перших 18 лотів. Потім їх будуть тисячі. Наше завдання, аби це потім настало якомога швидше», – сказав Володимир Гройсман.

Довідка.

Згідно з Законом «Про приватизацію державного і комунального майна», який набрав чинності в березні, мала приватизація відбуватиметься через електронну систему ProZorro.Продажі. Мова йде про активи державної і комунальної власності вартістю до 250 млн грн. Виставляти обєкти в рамках малої приватизації будуть Фонд державного майна України (ФДМУ), а також місцеві органи влади.

Першим обєктом в рамках малої приватизації стало двоповерхове приміщення недіючої стоматологічної поліклініки в центрі Житомира. Воно було виставлене відділом по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради на торговельному майданчику smarttender.biz, сертифікованому ProZorro. Одразу після цього свої перші обєкти малої приватизації в системі зареєстрували Львів та Ізмаїл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 20:09 :54