live

У зоні відчуження відбувся показ фільму «Брама»

Перед виходом у прокат компанія «Директорія кіно», «Кінокомпанія ММД» за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Державного агентства України з управління зоною відчуження організували показ фільму в будинку культури міста Чорнобиль.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Фільм «Брама» режисера Володимира Тихого створений за підтримки Держкіно, на основі найуспішнішої української п’єси останнього десятиріччя «На початку і наприкінці часів» Павла Ар’є.

У головних ролях знялися Ірма Вітовська і Віталіна Біблів.

Перед переглядом фільму автор п’єси та співавтор сценарію Павло Ар’є провів захопливу екскурсію місцями-привидами – Чорнобилем, ЧАЕС, дитячим садком, Рудим лісом та Прип’яттю.

Гості змогли на власні очі побачити місця, про які чув увесь світ, і відчути всю атмосферу містичного трилера. Компанію глядачам склали: Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Володимир Тихий, Ігор Савиченко, Пилип Іллєнко та інші.

«У Прип’яті, як і в навколишніх селах і місті Чорнобилі, де відбувся допрем’єрний показ фільму «Брама», я побував вперше. Після відвідування зони відчуження подивився цю стрічку абсолютно по-новому. Та й загалом на решту світу, після всього, що побачив за КПП «Дитятки», подивився трохи по-іншому», – розповів голова Держкіно Пилип Іллєнко.

«Сьогодні зона відчуження є не тільки територією змін. Вона викликає різноманітні і досить сильні емоції, не залишаючи байдужою жодну людину. Для творчих людей вона взагалі стає зоною натхнення. Ми всебічно підтримуємо творчість у різних її проявах, які допомагають виразити сучасну зону, відчути контраст із 32-річним минулим та оцінити її зміни»,акцентує голова Державного агентства з управління зоною відчуження Віталій Петрук.

Творча група представила фільм працівникам ЧАЕС, які були вражені містичним трилером.

Після овацій актори, режисер і продюсер спілкувалися з глядачами, які ставили запитання та щиро ділилися враженнями.

«Це все – правда, це все-про нас», – сказала одна із працівниць у зоні відчуження.

Поринути у світ містики та народного гумору український глядач зможе вже з 26-го липня.

 

 

 

 

Loading...