Роман Безсмертний пояснив, звідки у нього кошти на президентську кампанію

ZIK

Мої меценати –­ це люди середнього, невеликого бізнесу. На кожній зустрічі я оголошую, хто її оплатив. І так я буду робити далі.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів український політик і дипломат Роман Безсмертний.

Нагадаємо, Роман Безсмертний заявив, що буде брати участь у президентських виборах. Політик розповів, хто фінансує його передвиборчу кампанію:

«Це люди середнього, невеликого бізнесу. І коли я з ними зустрічаюся, перше, що я запитую, чи погодишся ти на те, щоб я оголосив прізвище. Якщо людина погоджується, то я їй пропоную співпрацю. Тобто в цьому відношенні тут немає ніяких проблем, ніяких таємниць. І їх не буде до завершення виборчої кампанії», – зазначив Роман Безсмертний і додав, що немає у нього жодних проблем і з коштами на заставу.

Політик підкреслив, що в Україні є гроші і на політику, і на вирішення багатьох соціальних проблем.

«Але у результаті того, що інститути держави паразитують, люди бояться це чесно задекларувати. А інші бояться сказати, що я взяв ці гроші. Але фундаментом для цього є закон, який ми будемо відстоювати», – заявив гість програми.

Роман Безсмертний також відповів на питання ведучого, чи має він свою «рецептуру» щодо олігархів, які в Україні всім заправляють:

«Вони не всім заправляють, але їхній вплив є серйозний. От ми маємо такий приклад, коли один із них – Віктор Пінчук фінансував і Трампа, і Клінтон. Він сказав, що готовий підтримати і жити по закону обох, бо насправді він однаковий.

І коли мені кажуть, що ми хочемо тебе підтримати, я кажу, що немає проблем, але з моменту, коли я заходжу в той кабінет, то усе те, що над законом, воно прибирається. Діє Антимонопольний комітет, а Фонд Держмайна переглядає усі інвестиційні зобов’язання купівлі-продажу й приватизації.

Я готовий запропонувати ще декілька подібних варіантів. А серед олігархів я не знаю лише одного – Коломойського. Всіх інших я давно знаю і можу ретранслювати їхню позицію. Вони готові працювати і жити по правилах та по закону, але по них мають жити усі», – підсумував Роман Безсмертний.Loading...