вівторок, 24 липня, 2018, 21:40 Політика
Роман Безсмертний: Ми сьогодні нагадуємо стару каналізаційну трубу, чіпати яку небезпечно
ZIK
ZIK

«Ґвалтування» чинної Конституції України призвело до повної делегітимізації шляху змін в державі.

Таку думку висловив політик і дипломат Роман Безсмертний у ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK.

«Найсильніше порівняння, яке я колись почув, це те, що Україна сьогодні нагадує стару каналізаційну трубу, чіпати яку небезпечно, а ремонтувати – ще більш небезпечно. Це говорить про те, що і новобраний Президент, і парламент стануть перед вибором формування інститутів іншої держави», – підкреслив Роман Безсмертний.

Відтак, пояснює політик, новій владі доведеться вирішувати дві головні проблеми: як пройти період формоутворення і по якій дорозі до цього йти.

«Ґвалтування» чинної Конституції України призвело до повної делегітимізації шляху змін. Тому ми повинні змінити методи досягнення результату та чітко уявити модель, до якої ми прагнемо прийти. Я не маю сумнівів у тому, що такою моделлю має стати парламентська республіка, тоді як шлях країни – це вже справа новообраного Президента, який має взяти на себе ініціативу й відповідальність.

Утім, якщо ми починаємо розмову тільки про цінності та модель держави, то наступною темою одразу ж має бути економічна модель. Адже в іншому випадку це будуть тільки чергові популістичні розмови та обіцянки», – певен Роман Безсмертний.

Нагадаємо, раніше Роман Безсмертний заявив, що має не менші шанси на виборах Президента, ніж ті кандидати, у кого сьогодні рейтинги 7-8%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 19:29 :16