Новини » Економіка 24 липня, 2018, 17:05
Нардеп Чумак назвав монополії, які вбивають країну
ZIK
ZIK

Сьогодні в Україні між собою воюють три монополісти – на електроенергію, на газ і на постачання хлору.

На цьому наголосив народний депутат України Віктор Чумак у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Передусім, потрібно розібратися, чому «Дніпроазот» підняв ціну на хлор в 5 разів. За їхніми словами, це сталося через підняття ціни газу, і тут виникає питання, хто їм продає газ? А продає такий же монополіст газу, як і вони – монополісти хлору. Ми просто живемо в країні монополій», – констатував Віктор Чумак.

Депутат нагадав, що 85 облгазів в Україні належать Фірташу, тоді як обленерго належать вже іншому монополісту – ДТЕК Ахметова й Порошенка. Своєю чергою, «Дніпроазот» належить Коломойському.

«Виходить так, що між собою деруться три монополісти – на електроенергію, на газ, і на постачання хлору. І невже у цій ситуації держава не знала, що сьогодні в країні є тільки одне підприємство, яке забезпечує всю країну хлором?

Хіба держава не могла створити умови для розвитку інших підприємств? Натомість монополії призводять до того, що з країни виїжджають люди. Відтак монополія – це олігархи, а олігархи – це бідність», – підкреслив Віктор Чумак.

Як повідомлялося, якщо «Дніпроазот» не буде запущено протягом п’яти діб, в Україні станеться надзвичайна ситуація. Відлік почався відучора.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 09:23 :56