вівторок, 24 липня, 2018, 15:42 Регіони
На Прикарпатті навколо села Нова Гута хочуть створити рекреаційно-оздоровчу зону

Івано-Франківська обласна влада зацікавлена у збереженні лісових фондів. Таку позицію озвучив голова облдержадміністрації Олег Гончарук на зустрічі із представниками Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Про це сьогодні, 24 липня, повідомив власкор IA ZIK.

Ця підтримка стосується і ініціативи створення рекреаційно-оздоровчої зони навколо села Нова Гута в Тисменицькому районі.

Йдеться про те, що липні цього року ДП «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат» направив на адресу Івано-Франківської облради клопотання щодо визначення рекреаційної зони Прикарпатського військового лісгоспу, площею 46,6 га без вилучення з території загально-зоологічного заказника місцевого значення «Чорний ліс».

Облдержадміністрація взяла на опрацювання відповідну документацію, передану громадськими активістами.

У свою чергу, голова облдержадміністрації Олег Гончарук висловив запевнення, що обласна влада має спільне бачення цього питання і шляхів його вирішення, адже одним із пріоритетних напрямів розвитку лісового господарства в Україні є створення рекреаційних зон, функціонування яких спрямоване на збереження довкілля.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 02:26 :45