Новини » Львів 24 липня, 2018, 16:26
До кінця року у Львові встановлять ще 75 камер відеонагляду

До кінця 2018 року у Львові планують встановити ще 75 камер для відеонагляду за містом.

Про це на прес-конференції розповів начальник управління безпеки міста Юрій Діль, передає кореспондент ІА ZIK.

Він додав, що станом на сьогодні у Львові працюють 230 таких відеокамер. І до кінця 2018 року буде встановлено ще 75 додаткових. Розмістять їх по периметру міста та на великих перехрестях.

Такі камери допоможуть відстежувати можливі правопорушення. До того ж, вони зможуть визначати номерні знаки для пошуку та контролю автомобілів. У цьому допомагають спеціальні аналітичні програми.

«З початку 2018 року управління безпеки міста працює з аналітичними програмами з автоматичного визначення номерних знаків, пошуку особи тощо», – говорить Юрій Діль.

Він додав, що відеоматеріали неодноразово допомагали поліції розслідувати злочини. Так, у 2017 році Центр безпеки міста 700 разів передавав такий контент правоохоронцям. А у 2018 році – 270 разів. Саме вони допомагають з’ясовувати обставини різних крадіжок, ДТП та інших інцидентів.

«На практиці це часто допомагає людям. Раніше була історія, де з групи польських туристів загубилася їхня дитина. Нам вдалося її знати за камерами спостереження і представник муніципалів допоміг хлопчику знайти своїх батьків», – додав пан Діль.

Додамо, що до 2020 року у місті планують суттєво збільшити кількість відеокамер – їх має бути понад тисяча.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 09:03 :24