Новини » Політика 24 липня, 2018, 21:10
Чумак певен, що руками Вінника і Пашинського хочуть «накопати» компромат на Гриценка
ZIK
ZIK

Питання не в окремо взятому Міністерстві оборони, адже системна корупція базується не на поганих міністрах, а на тому, що з першого кабінету країни йде чіткий посил, що ворогам – закон, а друзям – все.

На цьому наголосив народний депутат України Віктор Чумак у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування відомостей щодо фактів розкрадання у ЗСУ та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 роки наголосила на необхідності створення Єдиної бази майна та земель оборони.

«Під Гриценка вже копали стільки, що я навіть не знаю, що можна знайти ще. І хоч Гриценко сьогодні є моїм конкурентом, але я не люблю такими методами воювати зі своїми конкурентами.

І те, що сьогодні робиться руками Вінника, Пашинського та іншими при владі – це очевидний пошук компромату на Гриценка, щоб потім видавати його порціями для збивання рейтингу політика», – прокоментував роботу ТСК Віктор Чумак.

Депутат певен, що подібні перевірки, які зараз ініціювала влада, вже давно можна було б провести в будь-якому міністерстві та відомстві.

«Питання не в окремо взятому Міністерстві оборони, адже системна корупція базується не на поганих міністрах, а на тому, що з першого кабінету країни йде чіткий посил, що ворогам – закон, а друзям – все. І саме тому закони виконуються вибірково, так само, як і невідворотність покарання», – констатував Віктор Чумак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 09:28 :33