Новини » Суспільство 23 липня, 2018, 23:05
Приморський суд повторно відмовив Валерію Запорожану визнати перевірку МОЗу незаконною

Колишній ректор Одеського національного медичного університету Валерій Запорожан подав новий позов до Приморського суду щодо заборони перевірки МОЗ у навчальному закладі, проте суддя Ольга Шенцева постановила відмовити в задоволенні позову «в повному обсязі».

Про це з посиланням на одеські ЗМІ інформує видання «Южный курьер».

Раніше, 19 липня, Приморський районний суд Одеси вже відмовив Запорожану в задоволенні позову про заборону перевірки МОЗ та розриву з ним контракту. Тоді суд виніс рішення: заяву Валерія Запорожана про забезпечення позову щодо подачі позовної заяви до Міністерства охорони здоров’я України повернути позивачу. 

Проте сьогодні Валерій Запорожан повторно звернувся до Приморського суду щодо визнання перевірки МОЗ та його звільнення незаконними. 

Однак, як і суддя Андрій Бойчук, суддя Ольга Шенцева постановила відмовити в задоволенні позову «в повному обсязі». Зокрема, як йдеться в рішенні, суд дійшов висновку, що «заява про забезпечення позову не обґрунтована, не доведена та задоволенню не підлягає».

Южный курьер
Южный курьер

Голова Приморського суду Сергій Кічмаренко на початку року особисто розглянув справу про адміністративне правопорушення, в якому Запорожан виступав обвинуваченим за фактом приховування своїх доходів і помилкових даних в декларації. На підставі підсумків тієї справи Запорожана вперше цього року МОЗ тимчасово відсторонив від обов’язків ректора.

16 липня до Одеського національного медичногоуніверситету прибула планова перевірка Міністерства охорони здоров’я. Валерій Запорожан фактично зірвав її роботу, що в Міністерстві охорони здоров’я визнали грубим порушенням умов контракту з ректором і »останньою краплею». 17 липня стало відомо про звільнення ректора Валерія Запорожана. Відповідний наказ підписала очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 08:39 :38