Новини » Львів 23 липня, 2018, 15:28
Працівники Львівської митниці вилучили понад п’ять кілограмів бурштину

В суботу,21 липня, в пункті пропуску митний пост «Угринів» (Львівська обл.), працівники Львівської митниці ДФС вилучили понад 5 кілограмів бурштину. Його намагався вивезти з України до Республіки Польщі, громадянин України, мешканець Львівщини, автомобілем на іноземній реєстрації.

Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Для перетину кордону він обрав смугу руху «зелений коридор». Під час митного контролю цього автомобіля у працівників Львівської митниці ДФС виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, що переміщуються з приховуванням від митного контролю. Автомобіль було скеровано у бокс поглибленого огляду транспортних засобів.

Під час проведення поглибленого огляду з використанням технічних засобів митного контролю було виявлено прихований товар: каміння органогенного утворення неправильних форм, необроблене, різних розмірів від світло-коричневого до темно-коричневого кольору загальною вагою 5 кілограм100 грам (розфасовані в поліетиленові пакети без маркування), які знаходились в спеціально виготовленій порожнині в системі обігріву автомобіля.

Таким чином, громадянин вчинив порушення митних правил, відповідальність, за яке передбачена статтею 483 Митного кодексу України, а саме дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, зокрема, з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

За цим фактом працівники митниці склали протокол. Товар та автомобіль вилучено. Справу скерують до суду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 03:12 :23