понеділок, 23 липня, 2018, 20:57 Політика
Лещенко розповів, як українська влада лобіює інтереси кола, наближеного до Путіна
ZIK
ZIK

Україна розповідає, що дуже солідарна із західними санкціями, утім коли питання доходить до олігархів і їх інтересів, вона забуває про те, що їх також потрібно включати в санкційні списки.

На цьому наголосив народний депутат України Сергій Лещенко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Особисто я як депутат отримував звернення від українських аграріїв, які розповідали про зачистку ринку хімічних добрив під Фірташа та його партнера Ротенберга. Як виявилося, Ротенберг – це спаринг-партнер Путіна по дзюдо, який будував керченський міст.

Ця людина була під санкціями у Євросоюзі, США, але тільки не в Україні. Адже на рівні Адміністрації Порошенка домовилися, що для Фірташа потрібен аміак Ротенберга, а тому його не потрібно включати у санкційний список», – пояснив Сергій Лещенко.

Натомість, додає депутат, до списку зарахували сина Ротенберга, який до цього взагалі не мав ніякого відношення.

«Тільки після того, як ми підняли це питання, Аркадія Ротенберга все таки додали до санкційного списку, але не включили туди його підприємство з виготовлення мінеральних добрив. А тому він надалі залишається у виробничому ланцюгу Фірташа, який збагачує родину Путіна.

Відтак Україна розповідає, що дуже солідарна із західними санкціями, утім коли питання доходить до олігархів і їх інтересів, вона забуває про те, що їх також потрібно включати в санкційні списки», – констатував Сергій Лещенко.

Як повідомлялося, народний депутат України Юрій Дерев’янко упевнений, що підняття цін на газ є рекомендацією уряду, який відстоює інтереси Пінчука, Ахметова, Фірташа чи Льовочкіна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 18:03 :49