Новини » Регіони 23 липня, 2018, 15:53
Коломийські депутати проголосували за приєднання до міста чотирьох сільських рад

На Прикарпатті депутати Коломийської міськради на сесії проголосували за погодження приєднання до Коломиї чотирьох сільських рад сіл Шепарівці, Іванівці, Товмачик та Саджавка.

Це другий етап реформи децентралізації. Першим було утворення обєднаних територіальних громад з центрами у сільських та селищних радах, які не були районними центрами. Люди відчули, побачили зміни, які відбуваються у сільських населених пунктах.

Про це сьогодні, 23 липня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

Місто Коломия сьогодні серед шести міст обласного значення області найбільше просунулось в частині приєднання суміжних сіл і впритул підійшло до створення об’єднаної громади. На сесії депутати Коломийської міської ради підтримали рішення про приєднання чотирьох суміжних сільських рад. Такі злагоджено дії усіх суб’єктів об’єднання є прикладом для інших міст обласного значення та Івано-Франківська.

За розрахунками експертів Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», майбутня Коломийська ОТГ матиме досить великий фінансовий ресурс. Лише власні доходи громади в умовах об’єднання складуть 485 млн грн, тоді як загальний бюджет майбутньої громади складе 621 мільйон гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 14:25 :29