Новини » Політика 23 липня, 2018, 17:09
Керівником Західного управління ДБР можуть призначити прокурора зі славою корупціонера
<nbsp;>

Керівником Західного територіального управління Державного бюро розслідування можуть призначити прокурора Миколу Друзюка, який має на Львівщині репутацію корупціонера.

Про це йдеться у матеріалі на сайті TrueUA.

Бюро оголосило конкурси на зайняття посад до семи територіальних управлінь, які розташовані в містах Києві, Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Мелітополі, Полтаві, Краматорську, нагадує сайт. Планувалося залучити до ДБР нових та сучасних керівників, дати можливість їм будувати новий правоохоронний орган, але насправді список кандидатів рясніє іменами корупціонерів.

Одним з таких «нових старих» кандидатів, на думку журналістів сайту, є Микола Друзюк, який на даний час обіймає посаду керівника Радехівської місцевої прокуратури Львівської області і претендує на те, аби очолити Західне управління ДБР. Пана Друзюка, підкреслює TrueUA, Львівщина знає як корупціонера і людину, яка фабрикувала справи проти автомайданівців на підтримку злочинної влади Януковича.

Зокрема, Друзюк так і не зміг пояснити ЗМІ походження земельних ділянок, які є у його власності. І як, будучи на державній службі, пан Друзюк заробив кошти для їх купівлі. Не є таємницею, пише видання, що Друзюк є людиною львівського кримінального авторитета на прізвисько «Пупс» – це народний депутат України Ігор Кривецький. Саме з цією обставиною автори сайту пов’язують відповідь на питання про статки прокурора.

«Інтерес Кривецького у призначені Друзюка на посаду Директора територіального управління ДБР у м. Львові полягає у тому, що після призначення останнього можна буде отримати повний контроль над контрабандними потоками на митницях Західної України (Львівська, Закарпатська, Волинська), а непотрібних людей прибрати зі свого шляху через замовні справи», – пише сайт.

За інформацією з власних джерел сайту, призначення Миколи Друзюка архіважливе для пана Кривецького. Днями нібито відбулася нарада членів зовнішньої комісії і на ній ще до офіційного голосування визначено Друзюка переможцем конкурсу, стверджує TrueUA.

Державне бюро розслідувань є новим центральним органом виконавчої влади, що здійснює правоохоронну діяльність з метою запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів, злочинів, вчинених службовими особами, які займають особливо відповідальне становище.

Більш детально про Миколу Друзюка можна прочитати також тут.

Цієї середи, 25 липня, Рада громадського контролю при ДБР позачергово збереться у Києві, щоб вирішити ситуацію з призначеннями у ДБР.

Ситуація із призначенням керівників ДБР є непростою не лише на Львівщині, але й в інших областях. Про це писав народний депутат Мустафа Найєм у блозі на «Українській правді».

Як повідомлялося, конкурсна комісія оприлюднила список із 27 кандидатів на керівні посади в Держбюро розслідувань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 21:29 :42