неділя, 22 липня, 2018, 23:20 Політика
Українські і молдовські парламентарі в Одесі обговорили інформаційну безпеку

Депутати Верховної Ради України і парламенту Молдови провели в Одесі засідання парламентської групи дружби «Україна-Молдова», у рамках якого обговорили питання інформаційної безпеки, виборчої реформи, імплементації закону про освіту, а також ситуацію на молдавсько-українському кордоні.

Про це поінформували у прес-службі парламенту Молдови, повідомляє Укрінформ.

«При підписанні чергових восьми протоколів про введення спільного контролю на молдавсько-українських КПП (на придністровській ділянці кордону) ми сподіваємося на підтримку наших українських колег», – відзначив депутат парламенту Молдови Єуджен Никифорчук.

Депутат Верховної Ради України Павло Унгурян звернув увагу молдавських колег на досвід України у протидії інформаційній війні та російській пропаганді.

У свою чергу, українські депутати висловили сподівання, що перехід Молдови на змішану систему парламентських виборів дозволить встановити більш тісний контакт між депутатами і виборцями.

Депутат парламенту Молдови Віолета Іванова подякувала українській стороні за підтримку Молдови при ухваленні резолюції ООН про беззастережне виведення російських військ з Придністровського регіону.

Щодо імплементації українського закону про освіту, депутати ВР запевнили своїх молдавських колег, що права національних меншин, які проживають в Україні, будуть дотримані у суворій відповідності до міжнародних стандартів.

Чергове засідання парламентської групи дружби «Україна-Молдова» відбудеться восени цього року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 00:30 :25