субота, 21 липня, 2018, 18:00 Події
За півроку собаки допомогли поліцейським виявити близько 35 кг вибухівки та 57 кг наркотиків

За півроку службові собаки допомогли поліцейським виявити близько 35 кг вибухівки та 57 кг наркотиків.

Про це повідомила керівник кінологічної служби країни Світлана Коломієць під час наради з підбиття підсумків роботи кримінальної поліції у першому півріччі 2018 року, – інформує прес-служба Нацполіції України.

Начальник відділу організації кінологічної діяльності Нацполіції Світлана Коломієць повідомила, що поліцейські-кінологи зі службовими собаками беруть участь у розкритті тяжких злочинів, заходах із протидії тероризму та забезпечення публічної безпеки. За шість місяців цього року кінологи виїжджали на місця подій понад 12,7 тисяч разів. Серед них більше тисячі – виїздів за сигналами про мінування об’єктів з подальшим їх відпрацюванням.

«Ефективне застосування розшукових собак одразу після скоєння правопорушень сприяло розкриттю 6 тисяч кримінальних правопорушень. Також виявлено більше 440 вибухових пристроїв, 34,5 кг вибухової речовини, понад 100 одиниць вогнепальної зброї та 27,8 тисяч набоїв», – повідомила Світлана Коломієць.

Вона додала, що кінологи взяли участь у проведенні понад 900 спеціальних операцій з протидії незаконному обігу наркотиків. У результаті всього було виявлено 57,6 кг наркотичних речовин.

За словами начальника кінологічної служби, поліцейські-кінологи разом зі службовими собаками більше тисячі разів виходили на маршрути патрулювання задля забезпечення публічного порядку та безпеки.

Окрім того, кінологи несуть службу на території проведення операції Об’єднаних сил. Поліцейські собаки залучаються до оглядів транспортних засобів на стоп-контролях, під час пошуку вогнепальної зброї та інших вибухонебезпечних предметів. Також кінологи беруть участь у заходах з протидії диверсійно-розвідувальним групам, охороні стратегічно важливих об’єктів та відпрацюваннях населених пунктів, які знаходяться на лінії розмежування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 21:41 :56