субота, 21 липня, 2018, 18:15 Економіка
Україна проводить переговори щодо санкцій проти чорноморських портів РФ – В.Омелян

Україна веде переговори про запровадження санкцій проти чорноморських портів РФ через блокаду Азовського моря.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі одного з телеканалів, – повідомляє «Економічна правда».

«Ми проводимо переговори з нашими європейськими, американськими партнерами, щоб відповідні санкції було застосовано до чорноморських портів РФ через блокаду Азовського моря та українських портів в Азовському морі», – зазначив Омелян.

«Ми бачимо, що санкційна хвиля не зменшується, а навпаки збільшується. Останній розгляд у Конгресі США щодо розширення санкційного списку і взагалі можливості визнання Росії як країни, яка спонсорує тероризм – більше, ніж адекватна відповідь на всі безчинства РФ. Ми бачимо, що вже 6 чоловік з ЄС, які були причетні до побудови цього мосту, вже знаходяться під санкціями», – додав Омелян.

Нагадаємо, в ЄС схвалили рішення щодо запровадження індивідуальних санкцій проти 6 осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту.

Спецслужби Росії затримали майже 150 суден, які прямували через Керченську протоку до портів Бердянська та Маріуполя.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що віддав накази українським військовим, спрямовані на припинення масових затримань суден, що прямують через Керченську протоку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 16:13 :28