Новини » Суспільство 21 липня, 2018, 5:37
У Єллоустоні пішли тріщини

Співробітники Національного парку Гранд-Тітон, який знаходиться в 16 кілометрах від Національного парку Єллоустон, закрили деякі ділянки через зростаючі тріщин. У той же час розломи не пов’язані з можливим виверженням супервулкану.

Про це повідомляє Science Alert.

main article image

Як пише видання, рейнджери виявили в скелях тріщини довжиною до 30 метрів в районі водоспадів Хідден. Це місце було закрито для туристів, оскільки є побоювання, що на людей можуть впасти каміння.

За словами прес-секретаря парку «Тетон» Деніза Германна, тріщини мали помітну відмінність від звичайних переломів, довжиною близько 30 метрів (біля 100 футів), та проходять вздовж стіни каменю, висотою близько 30 метрів в районі під назвою «Прихований пагорб».

Гранд-Тітон утворює екосистему Великий Єллоустон, куди входить Національний парк Єллоустон, а також прилеглі до нього ліси і інші природоохоронні зони. Хоча він не знаходиться над магматичними камерами, в цьому районі також спостерігається сейсмічна активність. За словами фахівців, періодичні підземні поштовхи є нормою, і саме вони могли викликати тріщини.

На щастя, є всі підстави думати, якщо сусідній супервулкан зробить щось незвичне, то Геологічна служба Сполучених Штатів (USGS) буде готова до цього.

Вони (USGS) уважно стежили за недавніми скупченнями поштовхів у цьому районі, які, їх думку, це всього лише «Єллоустоун, такий який він і є – Єллоустоун».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:36 :06