субота, 21 липня, 2018, 6:39 Події
Російська шпигунка Бутіна, заарештована в США, брала участь в окупації Криму

Громадянка Росії Марія Бутіна, яка була затримана в столиці США Вашингтоні за підозрою в роботі агентом на Москву, брала активну участь у встановленні окупаційної влади в Криму в 2014 році.

Про це йдеться в матеріалі аналітика Вадима Лабаса на Enigma, – повідомляє Цензор.НЕТ.

Результат пошуку зображень за запитом "фото   Марія Бутіна,"

За його словами, ще в 2009-му Бутіна відвідувала всеросійський фестиваль «Селігер», на якому готували «сепаратистських лідерів» в Україні і де вперше з’явився прапор «ДНР».

«Уже за рік Марія створює організацію «Громадська безпека і порядок» і активно бере участь у збройовому житті РФ. У 2011-му на базі своєї громадської організації Марія створює рух «Право на зброю», який незабаром стає флагманом боротьби за дозвільну систему на короткоствол. Через короткий час «Право на зброю» стає політичним проектом», – розповів Лабаса.

Після окупації Криму Бутіна активно включилася в проект «Новоросія» – використовувала свій вплив серед певних верств населення і закликала до підтримки терористів на сході України.

«Після остаточного розгрому проекту «Новоросії» Бутіна потрапляє під крило заступника голови Центробанку Олександра Торшина (перебуває під санкціями США), який в цей час стає почесним членом організації «Право на зброю». І вже на початку 2016 року її посилають до США впливати на політичні кола», – розповів аналітик.

Також Бутіна є почесним членом «Всеукраїнської асоціації власників зброї» (ВАВО).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 10:08 :51