Новини » Політика 21 липня, 2018, 13:03
Порошенко ратифікував закони щодо співробітництва з Нідерландами по катастрофі рейсу МН17

Президент Петро Порошенко ратифікував закони щодо міжнародного правового співробітництва з Нідерландами у справі катастрофи рейсу МН17 Малайзійських авіаліній на Донбасі.

Як повідомили у прес-службі глави держави 21 липня, угоду між Україною та Нідерландами про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов’язаних зі збиттям МН17, було підписано 7 липня 2017 року у Таллінні.

«Ратифікація угоди та імплементація її положень у національне законодавство забезпечує співробітництво між компетентними органами обох держав, визначає порядок та особливості виконання окремих процесуальних дій у рамках угоди з метою здійснення ефективного кримінального переслідування і засудження осіб, причетних до збиття літака, у рамках судової системи Нідерландів», – зазначили у прес-службі президента.

Зокрема йдеться про особливості передання Україною до Нідерландів кримінального провадження, виконання запиту компетентного органу Нідерландів про забезпечення участі особи як обвинуваченого у судовому провадженні на території Нідерландів у режимі відео-конференції, виконання запиту компетентного органу Нідерландів про допит свідка або експерта у режимі відео-конференції.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 13:57 :41