День шахів на Львівщині: понад 100 учасників змагаються у «Шаховому фестивалі»

Другою ключовою подією в рамках відзначення Дня шахів на Львівщині став початок дводенного «Шахового фестивалю» сьогодні в готелі «НТОН». Фестиваль складатиметься з двох турнірів: класу «А» – дорослі та класу «Б» – юнаки і молодь.

Про це повідомляє управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

В рамках фестивалю впродовж двох днів змагатимуться понад 100 юних шахістів.

Організатором заходу виступило управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації спільно з Львівською обласною шаховою федерацією.

З вітальним словом до юних шахісті виступила заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук та начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як. Також учасникам фестивалю побажали успіху тренери збірної команди України з шахів і міжнародні гросмейстери.

Під урочистого відкриття «Шахового фестивалю» Назарій Фірман передав від імені голови Львівської обласної шахової федерації Тараса Керницького сувенірний набір для гри в шахи – голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці.

Опісля, під час неформальної зустрічі за чашкою кави провідні шахісти та міжнародні гросмейстери, керівники спортивних шкіл, секцій та районних осередків федерації шахів Львівщини обговорили зі заступником голови ЛОДА Оксаною Олександрівною перспективи розвитку галузі.

Нагадаємо, за сприяння управління фізичної культури та спорту ЛОДА та Львівської обласної шахової федерації, на Львівщині триває серія заходів присвячених Дню шахів в Україні. Загалом в області відбудеться 48 таких подій.

Ольга Мельник

Loading...