Новини » Економіка 20 липня, 2018, 22:07
Вовк вважає, що ціну на газ треба підвищувати на 70%, бо так вимагає МВФ

Ціну на газ треба підвищувати на 70%. Колишній глава НКРЕКП розказав, як Гройсман загнав себе у пастку

Колишній голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк в інтерв’ю «Главкому» розповів про помилку прем’єр-міністра Гройсмана в питанні підвищення ціни на газ.

«Ціну на газ треба підвищувати на 70%». Колишній глава НКРЕКП розказав, як Гройсман загнав себе у пастку

«Я думаю, допускається стратегічна помилка, коли відмовляються від виконання власних зобов’язань. Якби в минулому році ціну було змінено на 10-15% та запроваджено принцип потужності, все було б нормально, бо далі невідомо, яка була б ситуація на енергетичному ринку. А зараз на ньому ціни зростуть. Тому вже треба буде на 60-70% підвищувати. На таку велику зміну очевидно не погоджуються з політичних міркувань», – зазначив Вовк.

При цьому, як він вважає, МВФ наполягає на виконанні цих вимог. «Оскільки я регулярно спілкувався та працював з одними і тими ж людьми (з МВФ) майже чотири роки, мені відома їхня позиція – чітко кажуть про те, що у нас це було написано в меморандумі, «ми під це дали гроші». Тому думаю, що з їхньої сторони (МВФ) компромісів може бути дуже мало», – підкреслив колишній глава НКРЕКП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 07:47 :51