п'ятниця, 20 липня, 2018, 19:50 Політика
Василь Вовк вважає, що вбивство журналіста Шеремета в центрі Києва є викликом державі
ZIK
ZIK

Зухвале й цинічне вбивство в центі Києва журналіста Павла Шеремета – це виклик не тільки правоохоронній системі, але державі та владі. Але я б не був таким категоричним, що справу не зможуть довести до кінця, бо в нас бувають випадки, коли стають відомі важливі обставини і підозрювані особи.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив експерт із питань державної безпеки Василь Вовк.

Нагадаємо, що мати журналіста Павла Шеремета, вбитого 20 липня 2016 року, Людмила вважає, що реакція української влади і правоохоронців свідчить про те, що ця справа не буде розкрита.

За словами Людмили Шеремет, вона два рази зустрічалася з Президентом Петром Порошенком, але безрезультатно.

«Зухвале й цинічне вбивство в центрі Києва відомого журналіста – це виклик не тільки правоохоронній системі, але державі та владі із запитом, чи вона може регулювати ситуацію в сегменті безпеки і кримінальної юстиції. У нас нещодавно прийнятий закон про сектор безпеки й оборону. Але феєрично приймаються тільки закони – немає феєричних розслідувань і результатів. Справа не тільки про Шеремета, трапилися вбивства Вороненкова та двох співробітників спецслужб, коли зухвало посеред міста знищуються провідні люди», – зауважив пан Вовк.

На переконання гостя програми, відсутність результатів у питанні розслідування резонансних вбивств, це, в першу чергу, відповідальність Президента.

«Я розумію, що це пов’язане не напряму, але якщо опосередковано прослідкувати цей ланцюжок через ГПУ та СБУ, то ми приходимо до Президента. Також він взяв на себе зобов’язання, роблячи заяви про вимогу публічного звіту», – переконаний пан Вовк.

Коментуючи заяву матері Шеремета, експерт зазначив, що вона песимістична й свідчить, що пані Людмила змирилась із втратою сина, але він би не був таким категоричним, бо в нас бувають випадки, коли стають відомі важливі обставини і підозрювані особи.

«Згадайте той випадок, коли у 2006 році з’явився депутат на букву Ш, але я не беру цю справу як взірець. Але щодо справи Шеремета, то є надія, що вона буде розкрита», – констатував пан Вовк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 08:37 :27