Новини » Регіони 20 липня, 2018, 12:52
В Івано-Франківську розкажуть, де знайти фінансування на проекти у сфері культури і медіа

В Івано-Франківську 24 липня відбудеться презентація проекту «Креативне Східне партнерство» від Центру культурного менеджменту.

У відвідувачів буде нагода детальніше дізнатися про Міжнародний проект «Креативне Східне партнерство» який пропонує консультування і допомогу щодо участі в програмі «Креативна Європа» для організацій і ініціатив, які працюють у сфері культури та медіа. Про це сьогодні, 20 липня, IA ZIK повідомили організатори.

Презентацію проводитиме Ігор савчак, який має багаторічний успішний досвід написання проектних заявок для міжнародних фондів, голова Центру культурного менеджменту.

«Креативна Європа» – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного і аудіовізуального секторів. Реалізовувана з 2014 до 2020 роки, вона дає можливість  творчим діячам подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками, створювати нові творчі партнерства. Це хороший інструмент для підвищення кваліфікації та інтеграції вашої організацій в європейський культурний ринок, а для стратегів і управлінців – підвищення стандартів для здійснення культурної політики.

У програмі «Креативна Європа» можуть брати участь організації сфери культури членів Європейського союзу, а також тих країн, які підписали відповідну угоду з Європейською комісією. Україна є повноправним учасником програми.

Щоб допомогти розібратися в умовах участі і можливостях, які пропонує «Креативна Європа», з червня 2018 до січня 2019 року за підтримки Форуму громадянського суспільства Східного партнерства діятиме міжнародний консультаційний проект «Креативне Східне партнерство».

У підсумку проект планує надати допомогу в пошуку партнерів, опрацювання проектної ідеї та заповнення заявочних формулярів приблизно 30 організаціям з 4 країн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 14:38 :34