п'ятниця, 20 липня, 2018, 20:30 Політика
Україні потрібна конкретна мета – стати найпотужнішою державою Європи, – Степан Хмара
ZIK
ZIK

Ми маємо поставити собі мету. А мета української держави має бути одна – Україна має бути найпотужнішою державою в Європі. Правовою і демократичною.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив Герой України Степан Хмара.

Гість програми зазначив, що Україна зараз перебуває на стадії відновлення будівництва держави. Степан Хмара наголосив, що тут важливо розібратися у тому, яку саме державу ми хочемо мати.

«Ми маємо поставити собі мету. А мета української держави має бути одна – Україна має бути найпотужнішою державою в Європі. Правовою і демократично. За своїм характером, суттю та змістом, це має бути українська держава, побудована на українській ментальності, українській психології та на українській ідентичності»,– зауважив гість програми.

Степан Хмара підкреслив, що українці повинні пам’ятати про свою ідентичність, адже сьогодні в бік України йдуть дуже небезпечні атаки у гуманітарній сфері.

«Сьогодні є такі атаки, що Україна – багатонаціональна та мультикультурна держава. Ці атаки є дуже небезпечними! Але у нас немає особливої відповіді на них. Це очевидно.

Так само, як ми не бачимо боротьби проти «п’ятої колони». Але ж російська «п’ята колона» переходить у більш активну фазу атаки. І чим ближче до виборів, тим більше вони будуть піднімати голову.

Проте державні структури, тобто наша влада, не веде з цим ніякої боротьби», – додав Герой України.

Більше того, зауважив Хмара, українська влада немає чіткого плану, як відновити в країні мир та як повернути окуповані Росією території.

«Немає і жодної програми економічного та промислового розвитку України. А Верховна Рада спокійно мовчить. Оце страшно, розумієте!» – акцентував гість програми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 21:38 :34