Новини » Політика 20 липня, 2018, 19:21
Україна викликала італійського посла після скандальної заяви про «законну анексію Криму»
Італія
Італія

Україна викликала «на килим» італійського посла після скандальної заяви віце-прем’єра Італії Маттео Сальвіні про «законну анексію Криму» та «фальшиву» революцію в Україні.

Про це повідомила заступниця міністра закордонних справ України Лана Зеркаль, повідомляє «Європейська правда».

«Ми реагуємо. У понеділок ми будемо зустрічатися з італійським послом. Він дуже приємна людина. Я розумію, що він не може відповідати за слова своїх політиків, особливо зважаючи на те, що цей політик їздив у Крим і щойно повернувся з Москви, де, за наявною у нас інформацією, зустрічався з паном Путіним», – заявила Зеркаль.

Разом з тим вона визнала, що в України викликає занепокоєння зростання рейтингу політичної сили Сальвіні – ультраправої партії «Ліга».

«Це дійсно напружує. Навіть більше, ніж будь-які його заяви. Коли вони виграли вибори, у них рейтинг був приблизно біля 15%, зараз у них рейтинг підтримки більше 30% після всіх заяв по мігрантах. Після того, як вони не пустили кораблі з мігрантами у свої порти», – сказала Зеркаль.

Міністр внутрішніх справ та віце-прем’єр Італії і глава правої партії «Ліга» Маттео Сальвіні вважає, що Росія законно анексувала український Крим, а революцію в Україні називає «фальшивою».

Сальвіні також підтвердив свою прихильність скасування європейських санкцій проти РФ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 19:53 :19