Новини » Політика 20 липня, 2018, 15:29
Цинізм чи невігластво? Поляки проілюстрували Волинську трагедію світлиною власного злочину
<nbsp;>

Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович повідомив про те, що Канцелярія прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького проілюструвала «злочини українських націоналістів на Волині» фотографією знищеного вояками польської Армії крайової українського села Сагринь.

Про це йдеться у його дописі у Facebook.

«Канцелярія прем’єр-міністра Польщі Моравецького ілюструє «злочини українських націоналістів на Волині» фотографією знищеного вояками АК українського села Сагринь. Це та історична правда, про яку так часто говорять польські політики?», – написав він і опублікував відповідний скрін-шот сторінки Канцелярії прем’єр-міністра Польщі від 11 липня, а також скрін-шот сторінки звідки взяли фото.


Нагадаємо, Люблінський воєвода Пшемислав Чарнек назвав провокацією поминальні заходи у селі Сагринь на Холмщині, де за участі Президента України Петра Порошенка відбулося вшанування українців, які загинули від рук польських «селянських батальйонів» та підрозділів Армії Крайової у 1944 році. Польський чиновник також погрожував прокуратурою історикові Григорієві Купріяновичу, який виступав на урочистостях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 00:25 :35