Новини » Економіка 20 липня, 2018, 19:05
Тарас Козак нагадав, що в програмі субсидій було виявлено багато зловживань, про які вже забули
ZIK
ZIK

У деяких областях допомога на середнього споживача була в рази вища, ніж в іншому сусідньому регіоні.

На цьому наголосив координатор Громадянської платформи «Нова Країна» Тарас Козак у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Сьогодні дуже велика кількість сімей, а це приблизно 45 відсотків, отримують пільги, і це не є нормальною ситуацією. Безумовно, і в багатих країнах є відповідний прошарок населення, який отримує подібні пільги, але він становить 2-5 відсотків. Звісно, в Україні не багате суспільство, але це неприпустимо, коли половина народу фактично сидить на субсидіях», – наголосив Тарас Козак.

Можливо, додає експерт, хтось отримує субсидії несправедливо, а комусь – треба платити ще більше.

«Міністерство фінансів дійсно почало наводити лад у цьому питанні ще влітку 2015 року, і це було однією з причин, чому посварилися тодішній міністр фінансів Наталія Яресько з міністром соцполітики Андрієм Ревою.

Зокрема не порозумілися через те, що Мінфін знайшов дуже багато зловживань. Я бачив ці графіки, хоч вони і є непублічними. Так, у деяких областях допомога на середнього споживача була в рази вища, ніж в іншій сусідніх регіонах.

Утім відбулася медіакампанія, внаслідок якої розігнали команду Міністерства, яка знайшла нестиковки у багато мільярдів гривень, за якими дійсно могли бути розкрадання», – зауважив Тарас Козак.

Як повідомлялося, уряд пообіцяв заплатити по 700 грн за зекономлений взимку газ. Заяви приймають до 1 вересня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:43 :49