п'ятниця, 20 липня, 2018, 21:57 Політика
Степан Хмара певен, що без представництва націоналістів у парламенті країна не має майбутнього
ZIK
ZIK

Вибір єдиного кандидата стане для націоналістів важливим кроком до того, щоб на парламентських виборах отримати серйозну перемогу і мати потужне представництво у парламенті.

Про це заявив Герой України Степан Хмара в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко телеканалі ZIK.

«Я все ж сподіваюся, що наші патріотичні організації, тобто ті, які називають себе націоналістами і які ніби зробили якісь кроки до об’єднання, спроможуться висунути тільки одного кандидата. І не може навіть бути мови, щоб і «Свобода», і «Національний корпус», і «Правий сектор» та інші націоналісти були кожен за себе. У такому разі їх просто потрібно розганяти», – наголосив Степан Хмара.

Саме тому, на думку українського діяча, від націоналістів має бути один кандидат, і це дуже принципово.

«Особливо великого значення немає, хто саме буде цим кандидатом. Але сам факт буде мати вагоме значення для консолідації українського суспільства та орієнтації на проукраїнські сили.

Оскільки вибір єдиного кандидата стане для націоналістів важливим кроком до того, щоб на парламентських виборах отримати серйозну перемогу і мати потужне представництво у парламенті. Адже без солідної націоналістичної фракції у Верховній Раді, Україна ніколи не вибереться з болота!» – переконаний Степан Хмара.

Також він додав, що питання перемоги кандидата від націоналістів на президентських виборах – це вже інше питання. Головне – це єдиний кандидат і список, щоб мати потужну фракцію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 19:24 :24