п'ятниця, 20 липня, 2018, 21:25 Політика
Степан Хмара: Говорити про Юрія Бойка як кандидата в президенти – аморально
ZIK
ZIK

Це аморально говорити про Юрія Бойка, як про кандидата у президенти. Юрій Бойко мав би сидіти в тюрмі, якби наші правоохоронні органи працювали. Він не має права балотуватися на виборах.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко телеканалі ZIK заявив Герой України Степан Хмара.

Зазначимо, що лідерами президентських перегонів соціологи сьогодні називають Юлію Тимошенко, Анатолія Гриценка, Петра Порошенка та Юрія Бойка. Однак рівень підтримки лідерів серед кандидатів у президенти відрізняється у кілька відсотків та не доходить до 10%.

Дисидент Степан Хмара висловив свою думку щодо кандидатів у президенти України.

Зокрема, що стосується Анатолія Гриценка, Степан Хмара зазначив, що у позиції цього політика є певні деталі, які його насторожують.

«Гриценко категорично проти призову на дійсну військову службу. У мене це викликає дуже серйозне занепокоєння. Як кандидат у президенти він не розуміє елементарних речей? Адже зараз до служби у війську треба призивати усіх, навіть дівчат. Якщо дозволяє здоров’я. Виняток треба робити лише для тих, хто здобуває вищу освіту у закладах, де є військові кафедри. Сьогодні усі мають пройти військовий вишкіл. А якщо цього не розуміє пан кандидат, то я за нього не можу поручитися, що він не буде робити дурниць, якщо стане президентом», – зазначив гість програми.

А от щодо кандидата у президенти Юрія Бойка, голови Опозиційного блоку, Степан Хмара каже, що про нього не те, що говорити, а згадувати непристойно, адже він має сидіти у в’язниці.

«Це аморально говорити про Юрія Бойка, як кандидата у президенти. Юрій Бойко мав би сидіти в тюрмі, якби наші правоохоронні органи працювали. А журналісти, оскільки вони не мають такої можливості, щоб притягувати до відповідальності, то не етично з їхньої сторони говорити про Бойка, як кандидата у президенти. Тому ми не можемо про нього говорити, бо він не має права балотуватися на вибори», – підкреслив Степан Хмара.

Дисидент додав, що поки що він не бачить таких кандидатів, до яких можна було б віднестися серйозно.

«Таких людей я ще не бачив. І народ відчуває, що немає ще тих, що треба. Адже зараз ми бачимо змагання персоналій. Але я б хотів бачити їхні програми. Економічну, гуманітарну, безпекову. Це серйозна робота. Також я б хотів побачити команду, з якою ця програма буде виконуватися. Мене цікавить і промислова політика, та як ми будемо зіскакувати з «голки» МВФ. Бо нинішній уряд не думає про це, він абсолютно недієздатний. Далі так рухатися ми не можемо», – підсумував Степан Хмара.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 08:14 :29