п'ятниця, 20 липня, 2018, 22:43 Світ
США виділили $200 мільйонів для української армії, – посольство
Допомога Україні
Допомога Україні

Посольство України в Сполучених Штатах Америки заявляє, що в США ухвалили рішення виділити Україні 200 мільйонів доларів на посилення безпеки у 2018 році.

Про це йдеться на сторінці Посольства України в США у Facebook, – повідомляє УНІАН.

Сполучені Штати прийняли рішення про виділення Україні 200 млн дол. на цілі посилення безпеки і оборони у 2018-му бюджетному році. Зазначені кошти будуть спрямовані на надання нашій державі військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення та підготовку Збройних сил України», – йдеться в повідомленні.

Українські дипломати зазначають, що рішення Вашингтону про надання Україні 200 млн дол. по лінії Пентагону є свідченням незмінності позиції США щодо підтримки України у її протидії російській агресії та визнанням того, що Київ продовжує послідовний рух шляхом реформ сектору безпеки і оборони.

«Відповідні структури Міністерства оборони США вже розпочали процедури укладення контрактів на постачання військової техніки і надання послуг для оборонного сектору України у 2018 році», – повідомили дипломати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 11:15 :12