п'ятниця, 20 липня, 2018, 13:57 Спорт
Результати матчів у відповідь першого відбіркового раунду Ліги Європи УЄФА-18/19
Ліга Європи / uefa.com
Ліга Європи / uefa.com

На футбольних полях Старого Світу пройшли повторні футбольні поєдинки першого відбіркового раунду Ліги Європи УЄФА сезону-18/19.

З наступного раунду від України у боротьбу вступить ФК «Маріуполь», який зіграє зі шведським «Юргорденом» 26 липня і 2 серпня.

Полтавська «Ворскла» безпосередньо потрапила до групи Ліги Європи (перші поєдинки пройдуть 21 вересня), а луганська «Зоря» виступить у третьому відбірковому раунді (9, 16 серпня).

Результати матчів (виділені команди пройшли до наступного кола):

«ЛЕВСЬКІ» (Болгарія) – «Вадуц» (Ліхтенштейн) – 3:2 (перший матч – 0:1)

«Шкупі» (Македонія) – «РЕЙНДЖЕРС» (Шотландія) – 0:0. (0:2)

«ГОНДВЕД» (Угорщина) – «Работнічкі» (Македонія) – 4:0. (1:2)

«ЖЕЛЕЗНИЧАР» (Боснія і Герцеговина) – «Транс» (Естонія) – 3:1. (2:0)

«Кайрат» (Казахстан) – «Енгордані» (Андорра) – 7:1 (3:0)

«ТОБОЛ» (Казахстан) – «Самтредіа» (Грузія) – 2:0. (1:0)

«ВІЇТОРУЛ» (Румунія) – «Расинг» (Люксембург) – 0:0. (2:0)

«Гандзасар» (Вірменія) – «ЛЄХ» (Польща) – 2:1. (0:2)

«ДИНАМО (Мінськ, Білорусь) -» Деррі Сіті «(Північна Ірландія) – 1:2. (2:0)

«Іртиш» (Казахстан) – «ТРАКАЙ» (Литва) – 0:1. (0:0)

«ЛЯЧІ» (Албанія) – «Анортосіс» (Кіпр) – 1:0. (1:2)

«Гзіра» (Мальта) – «РАДНІЧКИ» (Сербія) – 0:1. (1:3)

«НИММЕ» (Естонія) – «Стьярнан» (Ісландія) – 1:0. (1:2)

«МЕЛЬДЕ» (Норвегія) – «Гленавон» (Північна Ірландія) – 5:1. (1:2)

«СЛАВІЯ» (Болгарія) – «Ільвес» (Фінляндія) – 2:1 (1:0)

«СЛОВАН» (Словаччина) – «Мілсамі» (Молдова) – 5:0. (4:2)

«Рига» (Латвія) – ЦСКА (Болгарія) – 1:0, пенальті – 3:5. (0:1)

АІК (Швеція) – «Шемрок Роверс» (Ірландія) – 1:1 (1:0)

«АПОЛЛОН» (Кіпр) – «Стумбрас» (Литва) – 2:0. (0:1)

«Вардар» (Македонія) – «ПЮНІК» (Вірменія) – 0:2. (0:1)

«Динамо» (Тбілісі, Грузія) – «ДУНАЙСЬКА СТРЕДА» (Словаччина) – 1:2. (1:1)

«ЖАЛЬГІРІС» (Литва) – «Клаксвік» (Фарерські острови) – 1:1. (2:1)

«Зоря» (Молдова) – «ГУРНІК» (Польща) – 1:1. (0:1)

«МАККАБІ» (Тель-Авів, Ізраїль) – «Ференцварош» (Угорщина) – 1:0. (1:1)

«Приштина» (Косово) – «ФОЛА» (Люксембург) – 0:0, пенальті – 4:5. (0:0)

«САРПСБОРГ» (Норвегія) – ІБВ (Ісландія) – 2:0. (4:0)

«ХЕКЕН» (Швеція) – «Лієпая» (Латвія) – 1:2. (3:0)

«ШАХТАР» (Білорусь) – «Коннас-Кі» (Вельс) – 2:0. (3:1)

«Кешля» (Азербайджан) – «БАЛЬЦАН» (Мальта) – 2:1. (1:4)

«НОРШЕЛЛАНН» (Данія) – «Кліфтонвілл» (Північна Ірландія) – 2:1. (1:0)

«Прогрес» (Люксембург) – «ГАБАЛА» (Азербайджан) – 0:1. (1:1)

«Бейтар» (Ізраїль) – «ЧІХУРА» (Грузія) – 1:2. (0:0)

«КОПЕНГАГАН» (Данія) – «Куопіо» (Фінляндія) – 1:1. (1:0)

«Люфтетарі» (Албанія) – «ВЕНТСПІЛС» (Латвія) – 3:3. (0:5)

«МАРИБОР» (Словенія) – «Партизани» (Албанія) – 2:0. (1:0)

«САРАЄВО» (Боснія і Герцеговина) – «Бананц» (Вірменія) – 3:0. (2:1)

«ПАРТИЗАН» (Сербія) – «Рудар» (Чорногорія) – 3:0. (3:0)

«ТРЕНЧИН» (Словаччина) – «Будучность» (Чорногорія) – 1:1. (2:1)

ОФК (Чорногорія) – Б-36 (Фарерські острови) – 1:2. (0:0)

«ДАНДОЛК» (Ірландія) – «Левадія» (Естонія) – 2:1. (1:0)

«Колрейн» (Північна Ірландія) – «СПАРТАК» (Сербія) – 0:2. (1:1)

«ОСІЄК» (Хорватія) – «Петрокуб» (Молдова) – 2:1. (1:0).

«Рунавік» (Фарерські острови) – «ХІБЕРНІАН» (Шотландія) – 4:6. (1:6)

«Тре Фіорі» (Сан-Марино) – «РУДАР» (Словенія) – 0:3. (0:7)

«ДОМЖАЛЕ» (Словенія) – «Широкі Брієг» (Боснія і Герцеговина) – 1:1. (2:2)

«УЙПЕШТ» (Угорщина) – «Нефтчі» (Азербайджан) – 4:0. (0:3)

«ХАБНАРФЬОРДЮР» (Ісландія) – «Лахті» (Фінляндія) – 0:0. (3:0).

Матчі другого відбіркового раунду пройдуть 26 липня і 2 серпня.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-20 03:07 :07