п'ятниця, 20 липня, 2018, 18:07 Політика
Нардеп Корчинська звернулася до начальника Генштабу Муженка: Руки геть від добровольців

Волонтер та народний депутат Оксана Корчинська звернулася до начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка з вимогою не знищувати добровольчий рух.

Відео-звернення Корчинської опубліковане у Facebook.

 

Як пояснює Корчинська, таке звернення є відповіддю на заяву наближених до керівника Генштабу ЗСУ волонтерів, мовляв, штаб волонтерів в Україні нині є недійсним.

«Пане генерале, останні дні ваші наближені волонтери, не хочеться їх називати кишеньковими, бо через них багато людей доброї волі допомагали нашому фронту, тому звертаюся до вас з надією, що все ж таки у вас ще є розуміння, що добровольчий рух потрібен Україні, потрібен фронту», – заявила Корчинська.

Вона наголошує, що штаб волонтерів, який організував систему надання меддопомоги пораненим українським воїнам, діє з 2015 року за погодженням з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ та СБУ.

«Єдиний алгоритм, який ми розробили в зоні АТО, діє вже чотири роки. Зараз ваші волонтери стверджують, що цей алгоритм більше не працює у зв’язку з тим, що підписаний новий закон про реінтеграцію Донбасу. Ми не розуміємо, як ви встигли десятки тисяч законних актів, в яких звучало АТО, переробити на ООС. Тому що, звичайно, за бюджетним кодексом, за законами України – ООС продовжує, а не заперечує АТО», – заявила Корчинська.

«Зараз 4 роки добровольці пліч-о-пліч під керівництвом Збройних сил відстоюють нашу землю, повертають нашу землю, вони гинуть за нашу землю, і не дозволено ніяким волонтерам, які по суботах збираються у вас в кабінетах, розтирати ім’я наших командирів, як ЗСУ, так і добровольців. Я розумію, що мета – якимсь чином скомпрометувати моє ім’я. Зараз я нардеп і публічна особа, ви маєте право це робити, але я вас дуже прошу, – руки геть від наших добровольців. Це люди, які не заслужили такого відношення, це люди, які готові бути майбутнім нашого війська і нашої влади, і вони будуть цим майбутнім», – звернулася Корчинська до Муженка.

Вона також звернулася до військовослужбовців та добровольців із закликом не дати «кишеньковим» волонтерам «забити клин» між збройними силами і добровольчими підрозділами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 10:28 :20