Новини » Львів 20 липня, 2018, 12:30
На Жовківщині 32 об’єкти перебувають під інвестиційним супроводом

За підсумками моніторингу 2 кварталу 2018 року на інвестиційний супровід в Жовківському районі Львівської області взято 5 підприємств.

Про це повідомив сьогодні, 20 липня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

Учора, 19 липня, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур провела нараду щодо здійснення інвестиційного супроводу у районі.

У розмові взяли участь начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської РДА Ольга Сторожук, начальник відділу містобудування та архітектури Жовківської РДА Орест Цап, начальник відділу у Жовківському районі головного управління Держгеокадастру у Львівській області Володимир Василенко, начальник юридичного відділу Жовківської РДА Олег Бакум та головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської РДА Олена Куцько.

Мова йшла, зокрема, про те, що на сьогоднішні у Жовківському районі на супроводі інвестиційних проектів перебувають 27 об’єктів, які супроводжує Жовківська РДА, та 5 об’єктів, які супроводжує управління інвестицій ОДА.

Супровід інвестиційних проектів на районному рівні передбачає об’їзд території району для виявлення нових об’єктів будівництва, комунікації зі сільськими, селищними, міськими радами, консультації з суб’єктами господарювання.

Метою супроводу є вирішення проблемних питань суб’єктів господарювання, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності та гальмують процеси ведення бізнесу.

Під час наради присутні ознайомилися з переліком об’єктів, які перебувають на супроводі та обговорили проведений моніторинг об’єктів, які будують, добудовують, реконструюють, а також – діючих об’єктів.

За підсумками наради визначили коло актуальних питань стосовно окремих об’єктів, які потребують вирішення або консультацій відповідних служб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 17:58 :17