п'ятниця, 20 липня, 2018, 11:59 Регіони
На Прикарпатті тиждень триватиме міжнародний гуцульський фестиваль
Фото: ukrinform.ua
Фото: ukrinform.ua

На Прикарпатті з 21 до 29 липня у Яремчанському районі відбуватиметься Міжнародний гуцульський фестиваль. Його урочисте відкриття відбудеться 28 липня в Яремче, а уже завтра розпочнуться святкові заходи фестивалю, які триватимуть впродовж тижня.

Про це сьогодні, 20 липня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

На учасників фестивалю чекають свято гуцульської страви, пленер художників, опришківські змаги бартками, конкурс на найдужчий гуцульський регіон, обрядове дійство «Гуцульське весілля», свято «Полонинський клич» на полонині «Ґорґани» та свято гуцульської фіри на полонині «Перці».

Упродовж всіх днів святкування XXV Міжнародного гуцульського фестивалю з 21 по 29 липня в Будинку культури Яремче діятиме виставка художника, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки художників України, члена Національної спілки журналістів України, члена Національної спілки іконописців України – Миколи Рибенчука та художниці, члена Національної спілки художників України Людмили Рибенчук «Священна Гуцульщина».

Також 27 липня о 16.00  в музеї етнографії та екології Карпатського краю, в рамках  Міжнародного гуцульського фестивалю відбудеться презентація книг відомих авторів: «Закарпаття під прицілом» журналіста Олександра Гавроша (Ужгород) та «Конокрадська честь» та «Між коханням і смертю» відомого українського письменника з Бухареста Михайла Гафії Трайсти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 09:56 :41