п'ятниця, 20 липня, 2018, 17:15 Політика
Москалькова в режимі відеоконференції поспілкувалася з Сенцовим
Фото: instagram.com/moskalkova.official
Фото: instagram.com/moskalkova.official

Російська омбудсмен Тетяна Москалькова поспілкувалася з українським режисером, політв’язнем Олегом Сенцовим.

Про це вона написала в Instagram.

«Розмовляла з Олегом Сенцовим в режимі відеоконференції. Майже півгодини говорили про стан його здоров’я, про те, як він спілкується з рідними та сім’єю. Олег розповів, що веде електронну переписку з мамою, а право на дзвінки використовує для спілкування з сестрою, багато читає, зазначив, що в колонії хороша бібліотека», – написала Москалькова.

Омбудсмен також закликала ЗМІ «якомога делікатніше ставитися до висвітлення теми здоров’я Олега Сенцова»

«Нещодавно у ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що Сенцов знаходиться мало не в критичному стані, але він сам сьогодні сказав, що в цьому питанні часто згущують фарби», – додала вона.

 

Беседовала с Олегом Сенцовым в режиме видеоконференции. Почти полчаса говорили о состоянии его здоровья, о том, как он общается с родными и семьей. Олег рассказал, что ведет электронную переписку с мамой, а право на звонки использует для общения с сестрой, много читает, отметил, что в колонии хорошая библиотека. Прошу средства массовой информации как можно деликатнее относиться к освещению темы здоровья Олега Сенцова. Недавно в СМИ появились сообщения о том, что Сенцов находится чуть ли не в критическом состоянии, но он сам сегодня сказал, что в этом вопросе часто сгущают краски.

Публикация от Татьяна Москалькова (@moskalkova.official)

 

Нагадаємо, 16 травня, український політв’язень Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Таким чином він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова, яка зараз перебуває у РФ, висловила занепокоєння відмовою російської сторони в її зустрічі з голодуючим в російській колонії українцем Олегом Сенцовим.

Тим часом відомі російські журналісти, режисери, актори звернулись до президента Росії Володимира Путіна з проханням помилувати українського політв’язня. Сам же Сенцов не звертатиметься до Путіна з проханням про помилування.

21 червня Людмила Денисова повідомила, що у Олега Сенцова – проблеми з серцем і нирками.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист і письменник, активіст Автомайдану. Після анексії Криму, затриманий ФСБ Росії за підозрою в терористичні діяльності, засуджений російським судом до 20 років на підставі сфальсифікованих звинувачень.

Читайте більше новин на тему: Олег Сенцов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 03:58 :17