четвер, 19 липня, 2018, 16:41 Регіони
В Івано-Франківську запрошують на перегляд та обговорення фільму про мрії дітей і дорослих

В Івано-Франківську 23 липня о 20 годині за адресою вулиця Грушевського, 19 відбудеться показ фільму «Коли-небудь ми станемо щасливими». Організовує його Кіноклуб Docudays UA «Democracy Defenders» при молодіжній організації «СТАН». Після перегляду стрічки глядачів запросять обговорити сюжетні лінії, що розкриваються у фільмі.

Про це сьогодні, 19 липня, повідомив власкор IA ZIK.

У стрічці йдеться про Даніеля, юнака з Ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій південній Польщі. Даніель прагне вирватися з суцільної бідності. Озброєний камерою на мобільному телефоні, він вештається своїм кварталом, розпитуючи дітей та дорослих про їхні мрії. Чи справдяться ті мрії бодай для когось? Поки він фільмує, перед нами розгортається прихована площина: любов між Даніелем та його харизматичною бабусею.

Після перегляду глядачів запросять до модерованої дискусії про питання, які піднімає режисер Павел Височанські у власній стрічці. Зокрема, йтиметься про право людини на реалізацію себе у суспільстві та про виклики, які можуть виникнути на цьому шляху. У цьому глядачам допомагатиме Олеся Архіпова, фахова тренерка з тем основ прав людини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 05:06 :32