Новини » Світ 19 липня, 2018, 15:06
В Італії канонізують матір, яка будучи онкохворою, вирішила народити дитину
К’яра, Енріко та Франческо на аудієнції в Папи Бенедикта XVI. Фото: vaticannews.va
К’яра, Енріко та Франческо на аудієнції в Папи Бенедикта XVI. Фото: vaticannews.va

Римо-католицька церква розпочинає канонізацію К’яри Корбелло Петрілло, яка померла у віці 28 років, відмовившись від лікування онкологічного захворювання, доки не народиться її син.

Про це повідомляє Vaticannews.

Одружена з Енріко Петрілло, під час третьої вагітності К’яра дізналася про пухлину. Лікування могло завдати шкоду дитині, тому вона вирішила відкласти його до завершення вагітності. Двічі перед тим вона вже ставала мамою, але лише на кілька годин: Марія та Давіде народилися із серйозними вадами розвитку, але обоє були дуже очікуваними. Франческо народився здоровим. Але хіміотерапія та рентгенотерапія вже не змогли врятувати його маму.

«Господь захотів дарувати нам особливих дітей: Марію Ґрацію Летіцію та Давіде Джованні, але доручив нам супроводжувати їх до народження, дозволив обійняти, охрестити та віддати в руки Отця серед вражаючого спокою та радості. Тепер Він довірив нам третю дитину – Франческа – який почувається добре та скоро народиться, але вимагає від нас і надалі довіритися Йому, незважаючи на пухлину, відкриту кілька тижнів тому, що пробує злякати нас, але ми не перестаємо вірити в те, що цього разу Бог вчинить великі речі», – писала К’яра Корбелло Петрілло.

Вона відійшла у вічність у віці 28 років, 13 червня 2012 року.

У шосту річницю смерті К’яри Корбелло Петрілло Римська дієцезія вирішила зробити перший офіційний крок до визнання її святості.

«Мирянка, дружина та матір з великою вірою в Бога: її посвята залишається немовби маяком світла надії та свідченням віри в Бога, Творця життя, прикладом любові, більшої від страху та смерті», – зазначено в едикті вікарія Римської дієцезії.

У документі підкреслено, що оскільки з плином часу зростає слава її святості, то отримавши формальний дозвіл на початок процесу беатифікації та канонізації, Римська дієцезія заохочує всіх вірних передати до дієцезального трибуналу всі відомості, що можуть містити як схвальні, так і заперечливі аргументи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 21:58 :25