четвер, 19 липня, 2018, 22:40 Світ
У Сенаті США хочуть слухань щодо розширення антиросійських санкцій

Керівник республіканської більшості в Сенаті США Мітч Макконнелл заявив про необхідність провести слухання у двох профільних комітетах на предмет розширення санкцій проти Росії.

Відповідну заяву він розмістив на офіційному веб-сайті Сенату.

«Оцінка розвідувального співтовариства щодо активності Росії у виборах 2016 року чітко визначає, що президент Володимир Путін віддав наказ про кампанію впливу, спрямовану на підрив суспільної віри у наш демократичний процес», – підкреслив керівник республіканців у Сенаті США.

У цьому зв’язку він висловив занепокоєння щодо можливого повторення ситуації на проміжних виборах до Конгресу США восени нинішнього року.

«Я поставив завдання головам Банківського комітету та Комітету з питань зовнішньої політики провести слухання щодо «Акту протидії противникам Америки через санкції» (CAATSA) та рекомендувати Сенату додаткові кроки, які могли би стати реакцією на російську зловмисну поведінку або стримали її», – йдеться в заяві.

Як повідомляв Укрінформ, закон CAATSA був ухвалений у США влітку минулого року. Він передбачає санкції проти Росії через її агресію в Європі та втручання у демократичні процеси на Заході.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 06:12 :05