Новини » Регіони 19 липня, 2018, 12:39
У Луцьку студентам відмовили у пільговому проїзді в маршрутках

Виконавчий комітет Луцької міськради не підтримав пропозицію про запровадження для студентів права на пільговий проїзд у маршрутках.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи муніципалітету.

Виконком для учнів загальноосвітніх шкіл віком від 6 до 14 років встановив вартість проїзду у маршрутках обсягом 2 грн за одну поїздку. Тобто, діти старші 14 років платитимуть за проїзд повну вартість.

Можливість скористатись правом на пільговий проїзд просили також представники студентства, опираючись на відповідну постанову Кабміну, проте їм у цьому відмовили.

Справа в тому, що при розрахунку вартості перевезень пасажирів автобусами в розмірі 5 грн врахована планова кількість пасажирів, за даними обстежень пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах, проведених управлінням транспорту та зв’язку міської ради з кількості дітей віком від 6 до 14 років в еквіваленті повної вартості квитка. Збільшення чисельності пільгових пасажирів несло б зміни у розрахунку діючого тарифу на проїзд у сторону збільшення.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад так відповів на прохання студентів: «У нас в місті є соціальний транспорт – тролейбуси, який є дійсно пільговим і яким можуть скористатись усі пільгові категорії. На жаль, маршрутні транспортні засоби – це приватний перевізник, який не може покласти такі видатки на свої плечі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 23:55 :09