четвер, 19 липня, 2018, 4:55 Світ
Піонтковський: На Трампа чекає імпічмент
BBC.com
BBC.com

Після скандальних переговорів з президентом Росії, результати яких засуджує вся Америка, на Трампа чекає імпічмент.

Про це сказав російський політолог Андрій Піонтковський у коментарі «Обозревателю».

«Це сенсаційна подія», – так Піонтковський охарактеризував ганьбу президента США на брифінгу з президентом Росії, коли Трамп заявив фактично, що не вірить спецслужбам своєї країни щодо виявлених втручань РФ у президентські вибори в США.

«Це безпрецедентний виступ президента США, який традиційно вважається лідером Заходу, лідером вільного світу. Це була цілковита капітуляція перед дрібним гопником з пітерського підворіття буквально з усіх питань.

Це було абсолютно огидне видовище. Я не знаю, що там Путін з ним робив, але апофеозом цієї зради була відповідь на питання про втручання Росії у президентські вибори – кому він вірить: президенту Путіну чи всім своїм розвідувальним структурам і прокуратурі. На що Трамп відповів, що вірить Путіну», – сказав російський політолог.

«Після того, як ця ганебна прес-конференція завершилася, коли стала зрозумілою реакція і Америки, і того вільного світу, який Трамп так охоче здав Путіну, я вам скажу, що Трамп – не політичний житець у США.

Це демократичне суспільство, тут не буває жодних військових переворотів, жодних змов, але Америці ясно, що це зрадник. Можна довго говорити, він ідіот або ідіот, що якимось чином залежить від Путіна – швидше за все, і те, й інше. Але у практичному сенсі я думаю, він дотягне до проміжних виборів, на яких республіканці, якщо не зречуться його, зазнають серйозної поразки. І почнеться процес його імпічменту. Але деталі вже неважливі. Важливо, що він остаточно розкрив і викрив себе перед усім світом і, перш за все, перед американським суспільством… Це був останній цвях у його політичну труну», – впевнений у відсутності політичних перспектив Трампа Піонтковський.

Після такого, впевнений політолог, на Дональда Трампа може чекати тільки імпічмент. Процедура, за прогнозом Піонтковського, почнеться вже до кінця цього року після виборів Конгресу США, що мають відбутись у листопаді.

«Її запустить наступний конгрес, який буде обраний. Процедура імпічменту буде запущена, але, по суті, це вже кінець президента. Потрібна більшість у Палаті представників. Зараз там більшість – республіканці. Важливо, кого виборці оберуть у листопаді.

Трамп повністю заявив свою програму. Що він не лідер вільного світу і Заходу. Він ненавидить і Німеччину, і Європейський Союз, і Англію. Він любить Путіна. Власне, вибори у листопаді в США і відбуватимуться з цього питання», – підкреслив Андрій Піонтковський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 05:27 :28